آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

فروش ویژه محصولات

137 views بار ۱۶ام اسفند ۱۳۹۷ ho3yn آموزش , اینترنت بدون نظر

راهنمای تصویری ساخت استیکر تلگرام | چگونه استیکر بسازیم؟

شاید شما هم دوست داشته باشید یک مجموعه استیکر را برای خود طراحی کنید.در این مطلب روش ساخت استیکر در تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد.همراه ما باشید.

ابتدا لازم است از ربات stickers  استفاده کنید. صفحه چتی را باز کنید

stickers@

را تایپ و ارسال کنید بر روی آن کلیک کنید و به داخل صفحه ربات استیکر وارد شوید.

حال گزینه startرا بزنید. ربات برای شما منویی را ارسال می کند.از منوی ارسال شده بر روی /new pack کلیک کنید تا بتوانید پک جدید استیکر را ایجاد کنید.

حال ربات از شما می خواهد تا نامی را برای پک استیکری خود انتخاب کنید.

پس از این که نام را ارسال کردید. قدم بعدی این است که عکسی با فرمت png و در سایز ۵۱۲*۵۱۲ را ارسال کنید. دقت داشته باشید که یک ضلع حتما باید ۵۱۲ باشد ولی ضلع دیگر می تواند از ۵۱۲ کمتر باشد.باید فایل عکس را ارسال کنید نه خود عکس. و ماکزیمم حجم عکس ۵۱۲kb است.

پس از آن که عکس را ارسال کردید ربات از شما می خواهد تا عکس مورد نظر جایگزین یک اموجی شود و شما باید آن اموجی را انتخاب کنید. به طور مثال عکس خندانی را برای ربات ارسال کرده اید، اموجی خنده داری را هم انتخاب کنید.

اگر می خواهید چند استیکر را اضافه کنید داخل پک، همین روند ارسال عکس و انتخاب اموجی را ادامه دهید.

پس از این مجموعه استیکر های خود را کامل کردید گزینه /publish را انتخاب کنید.

اگر از مجموعه خود ناراضی هستید و یا تنها صرفا ازمایشی می خواستید استیکر بسازید می توانید /delsticker را ارسال کرده تا پک پاک گردد.استیکری را که می خواهید آن را برای همیشه حذف کنید انتخاب کنید و گزینه delete anyway را بزنید.

در آخر، یک نام برای مجموعه استیکر خود انتخاب کنید و به لیست استیکرهای شما آن مجموعه جدید اضافه می شود.

ساخت پک استیکر تلگرام

پس از آموزشهای داده شده حال این مطلب را برای علاقه مندانی که به دنبال روشهایی هستند که آسان و سریع پکیجی از استیکر بسازند ارائه میدهیم.

برای انجام این کار مجددا ما به شما رباتی معرفی میکنیم که انجام اینکار را برای شما آسان کند که آن ربات ( stickers ) است که دستور (newstickerpack/ ) را برای ربات ارسال مینمایید.

قدم بعدی اینست که شما یک اسم برای پکیج خود انتخاب میکنید

این ربات در مرحله سوم به شما پیامی ارسال میکند که طی آن پیام مشخص میشود که از شما میخواهد که استیکر مورد نظر خود را ارسال نمایید

در این مرحله یعنی در مرحله چهارم شما عکس خود را به ربابت ارسال میکنید که باید به این نکته در حین ارسال عکس توجه داشته باشید که عکس شما با فرمت png و ابعاد ۵۱۲ ددر ۵۱۲ باشد .

مانند عکس زیر:

استیکر

 

به همین منوال شما تمام استیکر هایتان ارسال مینمایید.

حال به مرحله پنجم میرسیم که در این اینجا شما این دستور را به ربات ارسال میکنید ( /publish ) تا بتوانید به آخرین مرحله وارد شوید

مانند عکس زیر:

استیکر

اکنون به آخرین مرحله میرسیم که در این مرحله  کاری که شما انجام میدهید این است که مجددا نام پکیج را به ربات ارسال نمایید زمانی که اینکار انجام شد ربات یک لینک برای شما ارسال میکند به این شکل ( https://telegram.me/addstickers/esme pack )

اکنون مراحل به پایان رسیده و شما میتوانید از پکیج استیکرتون استفاده کنید.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب