کشف بیسکویت‌های آلوده به قرص در قزوین

[ad_1]

در حالی که خانواده برخی دانش‌آموزان در یکی از مدارس ابتدایی شهر قزوین با ارسال تصاویری از فروش بیسکویت‌های آلوده به قرص در بوفه مدرسه خبر داده بودند، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قزوین فروش این محصولات آلوده به قرص در مدارس را قویاً تکذیب کرد.

خیرالله رحمانی، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قزوین  گفت: طبق گزارشی که از ادارهٔ بهداشت به‌دست ما رسیده است تاکنون در سطح استان داخل هیچ مدرسه‌ای توزیع مواد خوراکی آلوده به قرص صورت نگرفته است.

وی افزود: البته گاهاً و در موارد بسیار اندک پیش آمده که دانش‌آموزان خوراکی‌هایی را از بیرون از مدرسه تهیه کرده‌اند و داخل آن‌ها چیزهایی مشاهده شده است که خوش‌بختانه این بحث نیز در استان ما جدی نبوده و بسیار اندک و در حد انگشت شمار رخ داده است، اما از توزیع خوراکی‌های آلوده در داخل مدرسه تاکنون هیچ گزارشی نشده است.

کشف بیسکویت‌های آلوده به قرص در قزوین

رحمانی ادامه داد: بوفه‌های مدارس تحت کنترل و نظارت ادارهٔ بهداشت و سلامت و سازمان دانش‌آموزی هستند و قطعا ًاجازهٔ بروز چنین مشکلاتی در سطح مدارس استان داده نخواهد شد.

این مسؤول در پایان تأکید کرد: موضوع توزیع مواد خوراکی آلوده در هیچ‌یک از مدارس استان را تأیید نکرده و کاملاً تکذیب می‌کنم.

موضوع توزیع مواد خوراکی آلوده به قرص در سطح کشور که طی هفته‌های اخیر در رسانه‌ها مطرح شده است، امروز نیز به قزوین رسیده و روز گذشته تصاویری از یکی از مدارس استان به خبرگزاری فارس رسید که در آن بیسکویت‌های ویفری بین دانش‌آموزان توزیع شده بود که داخل آن‌ها قرص وجود داشت. علی‌رغم تکذیب این موضوع توسط مدیرکل آموزش‌وپرورش استان، انتظار می‌رود مسؤولین پیگیری و نظارت بیشتری بر این مسئله داشته باشند تا دانش‌آموزان و کودکان از خطرات استفاده از این نوع خوراکی‌های آلوده مصون بمانند.

فارس

[ad_2]

Source link

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود