محور هراز مسدود شد

[ad_1]

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص حوزه ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از محور هراز ممنوع بوده و این انسداد از ساعت ۲۱ امشب تا ۵ بامداد روز بعد ادامه خواهد داشت و هموطنان برای سفر به شمال کشور می توانند از جاده های جایگزین فیروزکوه و چالوس استفاده کنند.

محبی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، گفت: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب و جنوب به شمال محور فیروزکوه روان و عادی در جریان است و مشکل خاصی برای تردد خودروها وجود ندارد.

محبی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم روان و بدون مشکل در جریان است.

محبی با بیان اینکه هم وطنان در هنگام تردد از مسیرهای کوهستانی رعایت مقررات راهنمایی رانندگی را سرلوحه رانندگی خود قرار بدهند، تاکید کرد: فردا ممنوعیت و محدودیت دیگری نیز در محور هراز و از ساعت ۲۱ تا ۵ بامداد روز بعد اعمال خواهد شد بنابراین مسافران قبل از آغاز سفر وضعیت راهها را از منابع رسمی پیگیری و سپس اقدام به آغاز مسافرت کنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اذعان کرد: رعایت مدیریت زمان سفر، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت و… می‌تواند باعث کاهش آمار تصادفات رانندگی شود.

فارس

[ad_2]

Source link

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود