در انتخابات هیئت تنیس گیلان کودتا شد!

[ad_1]

خبرگزاری فارس: انتخابات هیئت تنیس استان گیلان با حضور «احمد نامنی» سرپرست فدراسیون تنیس، «مریم بخشی» مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، محمد نعمت‌پور تنها کاندیدای این انتخابات و ۱۲ تن از ۱۵ عضو مجمع انتخاباتی برگزار شد.

انتخابات هیئت تنیس استان گیلان را می‌توان یکی از عجیب‌ترین انتخابات هیئت‌های ورزشی این استان قلمداد کرد؛ نعمت‌پور در آغاز مجمع به ایراد سخنرانی پرداخته و برنامه‌های خود را تشریح کرد بی‌آنکه بداند چه اتفاقی قرار است در ادامه مجمع رخ بدهد!

غیبت سه عضو از ۱۵ عضو مجمع انتخاباتی امری متداول بوده و مجمع با حضور ۱۲ تن برگزار شد؛ نفراتی که انتظار می‌رفت با رأی مثبت یا منفی خود در سرنوشت هیئت تنیس برای چهار سال آتی تأثیرگذار باشند، ولی نتیجه پایانی رأی‌گیری عجیب و غیرقابل‌پیش‌بینی بود.

رئیس سابق حراست اداره کل ورزش و جوانان گیلان تنها چهار رأی از ۱۲ رأی اعضای حاضر در مجمع را کسب کرده و سایر اعضای مجمع رأی ممتنع دادند! بدین‌سان نعمت‌پور که رئیس فعلی حراست شهرداری است از تصدی ریاست هیئت تنیس بازماند.

انتخابات عجیب هیئت تنیس گیلان با گلایه شدید سرپرست فدراسیون تنیس مواجه شد، به گفته احمد نامنی هشت رأی ممتنع از سوی اعضای مجمع انتخاباتی، توهین به سرپرست فدراسیون و سایر عوامل این انتخابات بوده است.

 انتخابات هیئت تنیس استان گیلان با حاشیه‌های عجیبی روبه‌رو بود؛ احمد نامنی هنگام سخنرانی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان خواهان خروج خبرنگاران از جلسه انتخابات شد و از حضور عوامل صداوسیما به این جلسه جلوگیری کرد.

محمد نعمت‌پور مهرماه ۹۸ بنا به پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و تائید احمد نامنی به سمت سرپرستی هیئت تنیس استان گیلان منصوب شد؛ با عدم انتخاب نعمت‌پور در مجمع انتخاباتی هیئت تنیس، به‌زودی سرپرست جدید این هیئت از سوی اداره کل ورزش و جوانان منصوب‌شده و زمان انتخابات جدید اعلام خواهد شد.

[ad_2]

Source link

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود