تیم امید می‌تواند شگفتی‌ساز شود

[ad_1]

خبرگزاری فارس: رضا شکاری در خصوص اردوی آماده سازی تیم المپیک در قطر اظهار داشت: باید از آقای استیلی و کادرشان و همچنین فدراسیون فوتبال تشکر کنیم که واقعا بهترین امکانات و شرایط را در این اردو فراهم کردند. همه چیز فوق العاده است و بچه ها با تمرکز و روحیه بسیار خوبی در تمرینات کار می کنند.

شکاری اضافه کرد: شب گذشته یک بازی درون تیمی داشتیم که انگیزه رقابت بالایی بین همه اعضای تیم وجود داشت و هیچ کس نمی خواست بازنده باشد.کادر فنی این انگیزه و روحیه جنگندگی را به تیم منتقل کرده و انرژی بسیار خوبی بین بچه ها وجود دارد. در بازی درون تیمی همه نفرات کار را جدی گرفته بودند و قطعا در بازی های دیگر از این هم جدی تر و بهتر بازی می کنند. این انگیزه را آقای استیلی ، پیروانی ، شاهرودی و امامی فر به تیم منتقل کرده اند و بچه ها با روحیه جنگنده کار می کنند.

وی تاکید کرد:بعضی تیم ها شرایطی را رقم می زنند که هیچ کس انتظار ندارد و من باور دارم این تیم امید از همان تیم هاست. تیمی که می تواند فراتر از انتظارات شگفتی ساز شود و عملکردی متفاوت داشته باشد. من هم مثل آقای استیلی و اعضای کادر قول می دهم بچه ها با تمام وجود می جنگند و با دعای خیر مردم در بازی های تایلند هم موفق می شویم.

[ad_2]

Source link

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود