آموزش تکنیک های مختلف ماساژ و یادگیری مهارت های جدید برای پیشرفت کار لازم است

اساژ درمانی و بدنسازان می دانند که به دلایل مختلف یادگیری مهارت ها و تکنیک های جدید مهم است: این امر ما را به کار علاقه مند می کند ، به ما این امکان را می دهد تا خدمات بیشتری و بهتری را به مشتریان خود ارائه دهیم ، و این باعث حفظ مشتری می شود. به کار ما نیز علاقه مند هستند یادگیری مهارت های جدید به طور مداوم ، ما را نیز به روز و در اوج حرفه ای بودن در حوزه خود نگه می دارد. اما ما اغلب به روشهای مختلف یادگیری این مهارت های جدید نگاهی نمی اندازیم.
در این مقاله ، ما به یادگیری غیررسمی ، یادگیری رسمی ، آموزش الکترونیکی و آموزش از راه دور نگاهی می اندازیم تا گزینه های خود را بهتر بشناسیم.آموزش ماساژ.

یادگیری غیررسمی
اولین راه برای یادگیری مهارت های جدید در تمرینات ما از طریق یادگیری غیررسمی است. این لزوماً به معنای این نیست که ما به تنهایی یاد می گیریم ، زیرا ممکن است با یک مربی کار کنیم که تجربه بیشتری با یک روش خاص داشته باشد یا ممکن است با یک همکار همکاری کنیم تا روش های جدیدی را کشف کنیم. یادگیری غیررسمی با و از دیگران نیز یادگیری اجتماعی نامیده می شود ، و این یک روش معتبر برای به دست آوردن مهارت و تجربه است و عبور از برخی از آن دانش هنگامی که افراد تازه وارد این زمینه شما را یاری می کنند.
به گفته ویلیام گلاسر ، “ما 10٪ از آنچه می خوانیم یاد می گیریم ، 20٪ از آنچه می شنویم ، 30٪ از آنچه می بینیم ، 50٪ آنچه را كه هر دو می شنویم و می بینیم ، 70٪ از آنچه مورد بحث است ، 80٪ آنچه ما شخصاً و 95٪ از آنچه را که به شخص دیگری می آموزیم را تجربه می کنیم. ” هنگامی که با مواد درگیر می شویم ، در مورد آن بحث خواهیم کرد و آنرا تمرین می کنیم ، و در آخر آنچه را که ما به شخص دیگری آموختیم آموزش می دهد ، به شکلی ما می شود که خواندن مطالب با آن مقایسه نمی شود.آموزش طب سنتی.

هنگام مشغول یادگیری غیررسمی ، باید به یاد داشته باشید که کار هوارد گاردینر ، که چندین نوع هوش را شناسایی کرده است: زبانی ، ریاضی ، موسیقی ، موسیقی ، کینتزی ، فضایی ، بین فردی و درون فردی. دانستن چگونگی یادگیری بهتر می تواند به شما کمک کند وقتی که به دنبال مطالب یادگیری در مورد موضوع جدید هستید. به عنوان مثال ، شما از لحاظ زبانی زبانزد هستید؟ آیا ترجیح می دهید اطلاعات را بخوانید و نه اینکه در کنار خفاش دست به کار شوید؟ یا طبیعتاً سینتیک هستید و ترجیح می دهید بخشی از یادگیری یک تکنیک جدید را به بخشی از مهارت تبدیل کنید

درک سبک یادگیری خود شما هم در یادگیری رسمی و هم غیر رسمی بسیار مهم است زیرا به شما امکان می دهد مناسب ترین مطالب یادگیری را جستجو کرده و جستجو کنید

یکی از موارد منفی یادگیری غیررسمی که بسیاری از مربیان به آن اشاره می کنند این واقعیت است که شما آنچه را که نمی دانید نمی دانید! راجع به آن فکر کن. شما یک تکنیک متخصص نیستید و بنابراین نمی دانید دقیقاً چه چیزی را باید یاد بگیرید که تکنیک یا روش را با موفقیت بگنجانید.

.آموزش پوست و زیبائی skin care.

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود